Jakie paznokcie wybrać? Który kolor?


Jakie paznokcie wybrać?
Jakie paznokcie wybrać?

Wiele z nas boryka się z problemem wyboru koloru na paznokciach. W Studio Urody Prestige klientki mogą wybierać spośród ogromnej ilości lakierów, m.in. takich marek jak: Indigo Nails Lab Polska, Semilac, Slowianka Nail Trends, Golden Rose Polska, Inglot. Do tego duży wybór pyłków (syrenka, metal manix, emerald, cameleon itp.), folii transferowych i cyrkonii. Na które się zdecydować?:) Oto kilka propozycji.

 

1. Wszelkiego rodzaju róże - pastelowe i neonowe. Mogą funkcjonować samodzielnie na naszych dłoniach lub być podłożem dla bardziej skomplikowanych stylizacji (zdobienia, ombre, Baby Boomer)


2. Pastele - jasne, spokojne stylizacje, gdzie dominują odcienie: żółty, miętowy, błękitny i łososiowy.

 

3. Ombre - pionowe i poziome łączenie kolorów dla odważniejszych osobowości. Można wykonać z delikatnych lub bardziej wyrazistych kolorów.

 

4. Baby Boomer - jedna z metod zdobienia paznokci, która stała się alternatywą manicure francuskiego i skradła serca wielu naszych klientek.

 

5. Klasyka - możemy do niej zaliczyć manicure francuski, odcienie klasycznej czerwieni i bordo, które pasują niemal do każdej z nas i zawsze się sprawdzają.

 

6. Nudziaki - stylizacja, która nigdy nie wychodzi z mody:) Zawsze są piękne i ponadczasowe.