Zespół


Doskonały kontakt pomiędzy członkami personelu to podstawa dobrych relacji w zespole. Jesteśmy dumni, że udało się nam stworzyć team, którym możemy się chwalić. Zgrany zespół to bardzo ważna rzecz. Cieszymy się, że wśród nas są dziewczyny z pasją i zaangażowaniem. Prawdziwe specjalistki w swoich dziedzinach. To one tworzą Studio Urody Prestige: Agnieszka, Nadia, Klaudia, Andżelika i Iwona.

 

 

Agnieszka
Agnieszka

Agnieszka Broniarczyk - Właścicielka Studio Urody Prestige. Jej specjalnością są m.in. makijaż, manicure, pedicure oraz zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało.

Nadia
Nadia

Nadia Zielińska - specjalizuje się m.in. w stylizacji paznokci, manicure, pedicure, makijażu, masażu gorącymi kamieniami oraz zabiegach kosmetycznych na twarz i ciało.

Klaudia
Klaudia

Klaudia Bączkiewicz - Jej specjalnością są wszelkiego rodzaju zdobienia paznokci, m.in. manicure i pedicure hybrydowy. Obecnie studentka kosmetologii.

Andżelika
Andżelika

Andżelika Bączkiewicz - Recepcjonistka, obsługa solarium.

Iwona
Iwona

Iwona Sieradzka - Recepcjonistka, obsługa solarium.

Salon kosmetyczny w Kłodawie
Salon kosmetyczny w Kłodawie

Nasz personel posiada doświadczenie w obsłudze solarium i recepcji. Wszystko po to, by zapewnić Państwu fachową obsługę, komfort i satysfakcję.