Mezoterapia mikroigłowa + Perły młodości GRATIS!


Redukcja zmarszczek, głębokie nawilżenie i lifting skóry, poprawa jędrności i elastyczności skóry, zwiększona produkcja kolagenu i elastyny - to efekty mezoterapii mikroigłowej. Choć poprawę wyglądu skóry widać już po pierwszym zabiegu, najlepsze efekty przynosi wykonanie serii kilku zabiegów.

 

Mamy dla Was niespodziankę! Wykupując z góry serię 3 zabiegów mezoterapii mikroigłowej otrzymujesz od nas PERŁY MŁODOŚCI! 

30 wyjątkowych pereł do pielęgnacji domowej, które będziesz stosować codziennie przez okres około 1 miesiąca. Korzyści? Odmłodzenie skóry, spłycenie zmarszczek, zwiększenie sprężystości i elastyczności skóry, zregenerowanie i silne odżywienie

 

Zabieg mezoterapii mikroigłowej - Na czym polega?

 

Zabieg przebiega w trzech etapach: Na początku usuwamy zrogowaciały naskórek poprzez nałożenie kwasu glikolowego oraz stosujemy peeling mechaniczny. W kolejnym etapie skóra jest poddawana bezbolesnym nakłuciom, dzięki czemu powstają mikrokanaliki, którymi wprowadzane są substancje aktywne. Chwilę później zmarszczki mimiczne są intensywnie stymulowane koktajlem wypełniającym.

 

W ostatnim etapie nakładana jest maska kolagenowa, działająca wyciszająco na skórę.

 

Pakiet "Mezoterapia mikroigłowa + Perły młodości GRATIS" to propozycja skierowana do osób, które oczekują najlepszych efektów związanych z tym zabiegiem.

 

Ile to kosztuje?
3 zabiegi mezoterapii mikroigłowej (twarz, szyja, dekolt): 600 zł. Zabiegi są wykonywane co 3 tygodnie, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

 

Prezent!
Każdy, kto zdecyduje się na serię 3 zabiegów (ilość zalecana przez naszą kosmetolog) i wykupi "z góry" pakiet, dostanie od nas Perły młodości (30 sztuk serum o dużej ilości aktywnych składników w postaci zamkniętych szczelnie perełek). Perły przeznaczone są do pielęgnacji domowej. Standardowa cena pereł: 60 zł.

 

Jak skorzystać z pakietu?
Studio Urody Prestige w Kłodawie
Rezerwacja tel. 723 718 297 lub kontaktując się z nami na FB.